dvacetdva.cz
Zobraz aktuální příspěvky Debaty.

Archiv DebatyTak to kvůli tobě raděj ještě jednou kontroluju... a koukám, že jsou dokonce předpředvčerejší...
Reagovat na tento vzkaz
Líbí-li se ti fotoALTy, Šimone, tak přijď tuto neděli v 15h před známé Potraviny a můžeš být přítomen redakční uzávěrce nového čísla ALTO FOTO REVUE!!
Na Břídíkův vzkaz reagoval Šimonýdes 26.10.2008 1:11, reagovat také

Jéé, no jo, jsou tam 22 nové scánaře a ta povídka je vyvedená! Až do konce!:) Sýkorka se, zdá se, opět probouzí k altovému životu na Stránkách..!!
Reagovat na tento vzkaz
Já jsem tam byl a bylo to dobrý, akorát se mi z toho v krku udělaly nějaký divný malý extempóry.. Budu si na to muset udělat zítra extempórkovou polívku.. Dobrou noc, ALTisté..
Reagovat na tento vzkaz


Ahoj, Vašku, smím-li Tě tu tak oslovit. Já jsem si setkání s Tebou vynahradil oním chlastáním svařených tupláků, takže je to z mé strany v pořádku. Mám takové tušení, že se skoro brzy odehraje takové Altové setkání... Doufám že tam budeš.
Reagovat na tento vzkaz

Vydrísku, u fotek z divadla v ALTBUMu. Jo a Petr Medek se stal dneska člověkem! tak víš, co máš dělat!
Reagovat na tento vzkaz

Ti zaspalí Hotlineři v Galterii jsou skvělí, Šímo!! Tím nečinním jsi mi dal... teď abych bojoval s míčem na zdi proti trudnomyslnosti... ale já se osypu a zase bude všechno jak má...selnice hnětadlová!! No.
Reagovat na tento vzkazDodržel, a to dokonce v takové rychlosti, že vzdálenost byla bezpečených 22m.. Jóóó!! Soukup dobrej, ale ja teď objevil Ladislava Vodičku (tedy pro neznalé českého Johnnyho Cashe) a začínám promýšlet novou hru a jeho 22 tématické písně do nového ALTového divadýlka, které je nasnadě již začít organizovat, že??
Reagovat na tento vzkaz


Já už vím, proč jsi musel opravovat ten odkaz, že tys mezi ww w nedodržel bezpečnou vzdálenost, viď? Po zhlédnutí dalšího STOPu jsem si jist, že příští Zkoušku staničního rozhlasu musí dělat Soukup, je to tam někde v něm!!
Na Břídíkův vzkaz reagoval Šimonýdes 4.10.2008 19:28, reagovat také

Ááá, inu to se podívejme, tělo Vydríska vrátili s ostatními Kubánci zpátky od floridských břehů a on tu hned altuje! A jak! No to se těšíme, jak se opět vítalo na "Gymnasiu a sportovním gymnasiu". Mám rád opakující se altové akce..
Reagovat na tento vzkaz
Ehm, já děkuji.. Chtěl bych podotknout fundamentALTisticky, že mé ošklivé přerodové období bylo číselně skončeno zároveň s posledním výjezdem té ošklivky a od nového dne, už zase jenom samá 22 okolo mně.. Což je moc milé.. To mě teď přivádí na jistou myšlenku do blogu.. tak moment..
Reagovat na tento vzkaz

Tvá aktualita o diplomatickém vzestupu naší linky č. 22 byla přefundamentALTována.. Omlouvám se za tento cenzurní zásah, ale přeci jenom by se na našich stránkách neměla ta svině objevovat v původní uvedené podobě..
Na Šimonýdesův vzkaz reagoval Žibřid 24.8.2008 16:21, reagovat také


Ano ano, a tady bych se dovolil vnutit trochu s tím používáním čísla 22 do úvodu každýho blbýho Janečka a jim podobnejch červenomodrejch ×××××, který mi vždycky udělaly moc hezký víkend s matematikou.. Nemělo by se ani zapomínat na fyziku nebo dějepis a zeměpis.. Zavést ciferníky s 22.-tou hodinou, kdy už by měly končit všechny ty HlukoALTy, jimiž vyloženě ZvukoALTisté trpí, atd. atp.
Reagovat na tento vzkaz

To je úžasná zpráva!! A zadostiučinění! Ale ani po tak kolosálním úspěchu nesmíme usnout na vavřínech. Ještě nás čeká korekce počtu hodin z 24 na 22 a závěrečným úderem bude vymazání tý svině z učebnic matematiky 1. a 22. třídy. Vyroste nová, nepoznamenaná generace a ta už se s historickými výskyty tý krávy párat nebude.
Na Břídíkův vzkaz reagoval Šimonýdes 19.8.2008 21:40, reagovat také
TEDY TO JSOU ALTY, Šímo.. "Zavírání šlo blbě, muselo se s tím třísknout, takže jsem vstal, řekl jsem ´s dovolením, soudruhu prezidente´ a ty dveře jsem důrazně zavřel. V tom do kabiny vlétl člověk z ochranky, co že se děje, jestli se na prezidenta náhodou nestřílí." A NEBO: "Nejdřív jsme chodili do školy a pak nás přiřadili k ruským strojvedoucím. Mne dostal na starost bývalý ponorkový střelec z Kronštadtu," vypráví Láska.
Na Břídíkův vzkaz reagoval Šimonýdes 16.8.2008 18:01, reagovat takéDěkuji žibřidovi na za vysvětlení. Je otázkou, potřebuje-li tak něžné jméno jako je Vydrýsek ještě více roztomilovat. To si asi musí zodpovědět sám dotyčný.
Na Sýkorčin vzkaz reagovala Sýkorka 29.7.2008 11:33, reagovat také

Že to říká zrovna Vydýsek:), nicméně dobré je říci, že Vydrísek byl na začátku s měkkým i, to aby byl roztomilejší a ještě chundelatější. Jinak sám se pak začal psát střídavě a vím, že Lokaj ho také psával s původním měkáčem. Program divadla z roku 2006, výslovně dovoluje obě dvacet dvě formy, když praví: "Vydrísek, řidč. Vydrýsek [rí], -a, m (6. mn. č. -čích), 1. mladý potomek slavného rodu savců, čeledi satinských, 22. náš druh Viktor Pak, 3. hrdina hraného večerníčku."
Na Břídíkův vzkaz reagovali: Sýkorka 29.7.2008 11:32, Šimonýdes 30.7.2008 12:10, reagovat takéKonečně mě někdo potřebuje přes techniku... to máte jako vyvolávání duchů, už si myslíte, že tu nejsou, ale jak potřebuješ... nebo jako volání čertů, už si myslíte, že tu nejsou, ale jak je potřebuješ... Ale jinak, Vaňku, ke stopáži nemám nic; teď se totiž zaměřuji na jinačí věcičky: http://shop.ben.cz/cz/121222-zajimava-zapojeni-inspirace-kon strukterum-2-dil.aspx
Reagovat na tento vzkaz
Zdravím Vaňousu!! Nejsem si jist, že Vydra Prázdnotu viděl... (čímž nenarážím na jeho soud stran pravděpodobnosti divadelní návštěvnosti Nedvězanů...) Kdybys vša,k Vydrísku, chtěl, Prázdnotu "dvojku" ti samozřejmě rádi pustíme. (Na Intimní osvětlení jsem slyšel jen chválu, však díky špatnému osvětlení ještě neviděl).
Reagovat na tento vzkaz


Dnes opravdu nic. Jo a abych nezapomněl, pan JUDr. Vydrísek Pak natáčel tu nakonec zdařilou vesnickou taškařici na vídeo.. aby bylo pro potomky co pouštět. Avšak současníci těžko se dočkají... známe své Nedvězanské... LISTOPAD JE MĚSÍC ALTU. Takže vymýšlejte již dnes a zítra zkoušejme! Těším se!
Reagovat na tento vzkaz
Vítáme srdečně dalšího altoholika!! Ale neměls prozrazovat důvod, proč ses zaregistroval. Mělo zůstat veřejným tajemstvím, že Stránky jsou postaveny na vábení podnapilých. Však "prestiže jsou otázkou prestižky" nebo tak nějak, sám jsem je hrdě nosil, než jsem se našel na jejich webu s velmi nespravedlivým komentářem..
Reagovat na tento vzkaz


Ty jsi schovaná Mandou v tom Vaňousovi, Lindo.. To je takovej univerzál pro chytré hlavičky. Ale když se teda nabízíš... rád bych se optal, zda bys mi zase nezačla prát.. Škrobíš?
Reagovat na tento vzkaz


Nééé, já mám přeci dovolenou! V posledním měsíci jsem udělal z celého internetu nejsofistikovanější antispamovou ochranu! Mám odpracováno! (S trochou nadsázky, samozřejmě.)
Reagovat na tento vzkazNa Felicii se vykašli, Šímo, nesahá ti ani po nápravu. Jako zkušený altherák radím jít rovnou DÁL: http://www.dvacetdva.cz/interalt/altherka/karolinin/kesmrcinam.php
Reagovat na tento vzkaz


Pokud jde o ALTherku, tak jsem opravil tu Felicii, zvednul jsem ji nápravu o 22 čísel, aby mohla lépe zabíjet hráče, jak sis přál.. Jo a včera jsem dopsal a dokonce i aploudoval další ALTernativní konec, takže na hráče teď čekají již dohromady 4!!
Na Břídíkův vzkaz reagoval Šimonýdes 11.5.2008 11:29, reagovat také

Nemocný prý nejsem a můžu dolovat uhlí dál, ale na rozhovor s Kaubojem Altu už snad budu mít padlalt, takže se těším. Ať žije léto ALTu 2008!!
Reagovat na tento vzkaz

Jejdaa.. Mistře skřítku?? Snad nejste zase nemocný??!! Potkal jsem pana ALTa z GALTerie a v létě musíme udělat rozhovor a výzkum jediného pražského kovbojALTisty.. P.e.S.: Prý vždycky jezdí poslední jedničkou ve směru od Petřin a vystupuje stejně jako pan ALT před Spojovací.. P.e.SS.: Došlo už k opravě ALTherky, na kterou jsem vás upozorňoval??
Na Šimonýdesův vzkaz reagovali: Žibřid 11.5.2008 9:41, Žibřid 11.5.2008 9:44, reagovat také


Ano, všiml jsem si, Š., v pravdě v rekordním čase jsi do Galterie nasázel asi 7 zbrusu nových Dvaadvacítek. Jó a mám nápad na nový alt v parku, jmenuje se to Šachista a vyžaduje to naprosto minimální přípravu... již se těším na extempore na Letné či ve Stromovce!
Reagovat na tento vzkaz
Jenom aby nedošlo k barevné mutaci na mandarinku bramborovou se sedmi tečkami jako v Sarajevu.. Jinak přeju dobrou chuť, pokud právě ALTujete..
Reagovat na tento vzkaz
Děkuji Sýkorce za přání, což pak o to:) Avšak více by mě možná potěšil ten, kdo by by mi pomohl s mým zdravotním problémem. Já vím, že mezi altisty moc lékářů není, nejblíž je asi Franta Lhotecký s tou svou veterinou, přesto budu rád za každou radu, protože jsem několik hodin teď seděl u otevřeného okna a mám pocit, že mi dost šeredně nastydla noha..
Reagovat na tento vzkaz


Jé to je škody:{ Já myslel, že jsi to ostránkoval pro naše rodiče - aby rychleji a snáze nalistovali si výstup svého potomka a pak Uindous mýdija plejr zasejc na roky zavřeli...
Reagovat na tento vzkaz

Buďs oslaven, Vydří seku!! Drápkama nasekané vídeo bude jistě ke kvalitnímu pokuku, už se těším! Věřím, že hovoříš především o "odborné veřejnosti", páč jinak... "to s tím můžem rovnou začít znova..." :))
Reagovat na tento vzkaz

Helejď, Vañousu, a to se dá altovat i s těmi předměty, za který bychom měnily, že? A dá se to schovávat i mimo přírodu, třeba na Národce nebo v ZŠ Frantičky Plamínkové??
Reagovat na tento vzkaz


Hola hej máme 22 novinky v Archivu videjí, tak rychle hupky dupky tam!! Mně zas nikdo nic neřekne.. Ta pronásledovací je ale jen pro nebojácné žaludky, moc nechybělo a přišli jsme o dalšího altového skřítka..
Reagovat na tento vzkazVítám Aloise a připojuji se k oboum 22 peticím na SMT a na Vydrucha, už to kluci urobtě, už kvoli starým mamám a tatám.. Jo a Lojzíkovi gratuluji k ID profilu i dni jeho vytvoření, nejlepší je vzkaz rodině a samozřejmě ta ikonka, to je prostě ikona!!
Reagovat na tento vzkaz

Zároveň vzývám já Vydřiducha nechť poskytne vídeo společně s audíem z divadla metro Náměstí republiky. Situace totiž došla tak daleko, že ho už snad ani nechcem vidět, bó se na ňom nepoznáme. No offense... Jenže děda ho chce vidět dřív než umře, víš jak ..;oDD
Na tento vzkaz reagoval Žibřid 8.4.2008 15:04, reagovat také

Děkuju, sire, mnohokrát za hezká slova chvály!:) Vaše "takže jsem po propařený noci u králíka" je naprosto úžasný a lepší přístup si jen těžko můžu přát!!:))
Reagovat na tento vzkaz

Zdalt, sire, pracuji na tom, abych Vám mohli pochválit Altherku, ale je to opus mnohem, mnohem větší, než jsem čekal, takže jsem po propařený noci u králíka!Doporučuji k tomu připsat, že se jená o multimediální on-line RPG strategii s akčními a diplomatickými a naturalistickými prvky (např. ten Bush nebo krásně detailní popisy následků úrazu po srážce s metrem). Dvaadvacetkrát slávi siru Žibřidovi!!
Na Magistrův vzkaz reagoval Žibřid 6.4.2008 10:29, reagovat také


Co bylo kdy tady doopravdy?? Doopravdy to bylo dost ALTový, páč jsme ve skutečnosti v reALTu jeli přes Jesenici u Prahy.. Naštěstí jel ten krátký autobus, neb jinak by hrozilo zablokování se na každém kruhovém objezdu.. Hrozné..
Reagovat na tento vzkaz

Jejdáá.. zdá se, že sem se nachytal na to tvoje nachytání. Vážně jsem chvíli myslel, že se ti nic nestalo!! Mám moc rád 1. dubnový den!
Na Břídíkův vzkaz reagoval Šimonýdes 1.4.2008 16:09, reagovat také

Co je to za pitomý ejpríly?!! Si mě vážně vyděsil... ale nenapsals, jak to teda bylo doopravdy, jels v osobáku??
Na Břídíkův vzkaz reagoval Šimonýdes 1.4.2008 16:09, reagovat také
To je pěkný altík, Sýkorko, a bylo to viditelné i když jste řídila, nebo jenom zvenčí? Já by zaltoval kytkama všechny Dvaadvácy a naopak veškerý zaltý déšť kol opatřil bych malými tramvajkami..
Na Břídíkův vzkaz reagovala Sýkorka 31.3.2008 11:00, reagovat také


Šímonýdesi, bohužel, situace se od posledně nezměnila - oba 22 záznamy sbalil Vydrísek. Asi před měsícem mi psal, že na tom začíná dělat, ale bližší informace asi jen od něho. Já se ho tudle na něco i na záznam ptal, ale tudle..
Reagovat na tento vzkaz


Hmm, situace začíná být vážná a zřejmě si již brzy vyžádá nejen FundamentALTový zásah.. Prosíme všechny vysoké ALTisty, co mají více jak 22 metry, aby nám pomohli.. Děkujeme!!
Reagovat na tento vzkaz
No to doufám, že je nervózní- aspoň tak klesne cena.. a až spadne na 22Kč/metr, tak po něm chňapnu!! A následně možná i přikoupím ten les..
Na Břídíkův vzkaz reagoval Šimonýdes 20.3.2008 19:56, reagovat také


To je dobré, Lokaji, vzpomínám si na natáčení. Nevěděl jsem že náš kameraman bude zároveň výhercem celé soutěže s jiným filmem - nejlepčí ale je, že celý článek napsala naše Lu..
Reagovat na tento vzkaz
Pane HelpALTe, vyžádané i nevyžádané údaje Vám byly zaslány na vámi neuvedenou adresu. Doufám, že příště Vás zde již uvidíme bez toho vozíčku.. Hezký den!
Reagovat na tento vzkazSýkorko a ostatní, zůčastníte se tedy té zmrzlinového altu (freezing prague)?? Je to již příští úterý až večír, po páté hodině... a je to příležitost k ALTu!! Nechat si to ujít by byla neopatrnost, málokdy se stane, že se dozvíme o takové akci dopředu, znáte to..
Reagovat na tento vzkazRoboti!! Néé, to sou roboti, Šimone!! ROBOTI!! Našli nás, teď je s námi amen, Koloděj nás kdysi varoval, ale teď už je pozdě... DarkALT nám je byl dlužen, zamoří celou Debatu...
Reagovat na tento vzkazm62Dgg <a href="http://rqqoicrllxbm.com/">rqqoicrllxbm</a>, [url=http://gxhikdeexine.com/]gxhikdeexine[/url], [link=http://wlpulvdotfuw.com/]wlpulvdotfuw[/link], http://kfrfwvedledf.com/
Na tento vzkaz reagovali: Šimonýdes 5.3.2008 21:25, Žibřid 6.3.2008 0:13, reagovat také

Tak to jsem to dal přeci jenom špatně, hluboce se omlouvALT.. Až bude někdy chvilka zalezu do útrob Stránek Samých a svojí neomluvitelnALTovou chybu napravím.. Nechápu, jak jsem mohl takhle FundamentALTově zklamat.. Zřejmě to bude tím dnešním počasím.. Počas.. PO.. ..
Reagovat na tento vzkaz

Do kategorie Ostatní (pod Altbumem) zatím patří vše, co není Dvaadvacítka, Alt, Zákaz focení nebo Démon Altu. Patří tam zajímavé fotky, většinou náhodně vyfocené, které nemají své bratříčky, ani se k nim neváže delší příběh, aby mohly jít do Fotek z akcí či do jiných Výstavních síňí.
Na Lokajův vzkaz reagoval Šimonýdes 3.3.2008 12:59, reagovat také

No, sire, muselo to být.. Takhle ALTově už jsem dlouho nenachytal.. Původně jsem si totiž myslel, že pointa bude v chybějící (nefungující) digiTÁLe čárce.. A takový skřítčí kouzlALT mi hrom nic evokovALT krásný neopakovATeLný zážitek..
Reagovat na tento vzkaz


Vaňous jede!! Dobrá je na těch stránkách reklama na HIT SEZÓNY! Vaňkova motyčka, navržená již v roce 1918..
Reagovat na tento vzkaz

Magion je pro mrňata, opičák bojoval na Veze! Seriál je to výtečný, můj oblíbený hrdina bylo ta prasečí tlamička, o ní se mi zdálo.. Takže ano, ano, rád bych ho opět viděl, ale někdo musí asi dohlédnout na to, abych odsud dohlédl na to..
Reagovat na tento vzkaz

Ano vodou!! Přesně tak, ale nejdůležitější u všech vejcovodů je jejich průchodnost. Proto se v obou případech dělají všechny ty školní exkurze, kde si žáci průchodnost mohou sami vyzkoušet..
Reagovat na tento vzkaz

Ta znělka Létajícího Časomíry je MegaALT!! FundamentALT se hluboce kaje a hlavně sklání a to tak hluboce, že má hlavu v AusTráLii!!
Reagovat na tento vzkaz
Ano, Sýkorko, pochopilas to správně, dneska je celá Debata jen a jen pro tebe:) Ostatní zase přijdou do Debaty až za dvacet dva dny (protože zítra platí zákaz výcházení).
Reagovat na tento vzkazDobré zprávy! Přibyl jeden vypečeně nový člověk stránek... příbuzný již jednoho současného člověka:) Přejme mu hodně ALTu na jeho cestě!
Reagovat na tento vzkaz


SMT, ať už ta zkratka znamená cokoli, je moudrý démon Altu a má pravdu. Pojďme se raději kochnout novým přírustkem v Archivu našich videjíček v Altbumu (přístupný jen pro registrované, Milane!). Čeká tam na nás možná nejmladší altistka vůbec. I malý Véna je proti ní, co Šimonýdés proti Vénovi.
Reagovat na tento vzkaz


Nic proti pořádnejm koňskejm knedlům, Vañousku, ale když jde o koprovku, dávám přednost pěkně tvarovaným šiškám..
Reagovat na tento vzkaz
Jo jó, tak to jsme na dobrý kantýnový stopě, páč to byl určitě Karol Kuchyňa, kdo to Ucho natočil...
Reagovat na tento vzkaz


Tak jsem se ti na to díval, Šímo, a je to opravdu UHO. UFO je ten talíř pod UHO. Ještě si to ale raděj ověř někde jinde..
Na Břídíkův vzkaz reagoval Šimonýdes 12.2.2008 18:04, reagovat také
Kde?? Kterých?? Co?? Asi mi z těch příspěvků utekla nějaká ALTová pointa;oDD Jinak já bych chtěl poděkovat té ALTové magii, která nás řídí prostřednictvím čísla 22 (Sýkorka už bude vědět, že??) a hrozně bych chtěl, ikdyž dalo by se to bráti jako důkaz mé teorALTie, jíž se tu snažím vysvětlit těm, coumějí číst mezi řádky (TĚMITO!! No tak, žádný brambory), abyste se ráčili zajít splnit občanskou ALTovou povinnost shlédnout film Občan Havel!!
Reagovat na tento vzkaz


Zázrak!! Nechť je Vaňousovo zázračné uzdravení zvěstováno všem na všechny strany jako důkaz ALTu a existence Dvaadvacítky!! Žehnejte mu!!
Reagovat na tento vzkaz
No jo, to je naše Sýkorka! Nikdy nezklame a kudy létá, tudy neustále ztrácí nějaké to pochvalné slovíčko. I proto si jí ostatně v zimních měsících po parcích pěkně vykrmujeme. Je to taková stálá fanynka, jejíž věrnost by za jinných okolností odpovídala spíše placené funkci.. Ale věci se mění a s Alty Sýkorčinými - jako je blížící se 22. Altový oběžník novinek - pomalu i Sýkorka získává zase svoje fanoušky.. a tak to má být!
Reagovat na tento vzkazNo jo! Jsou tam!! Nechápu, jak si ňákýho chodce vůbec může napadnout, že by moh mít přednost před Dvaadvácou!! Soukup se tady zase vybarvil, v autě si hraje na opatrnýho a pak si to vynahrazuje v tanku..
Reagovat na tento vzkazPodle toho, jestli dáváš přednost datu narození jakožto stálici na českém popíkovém nebi, nebo pomíjívému věku...:))
Na Břídíkův vzkaz reagoval Šimonýdes 5.2.2008 11:40, reagovat takéNo, u 22 hromů!! Koukám, že tady se na hromnice smrštilo o dost více ALTů!! "Smrštilo" jako smrštilo ne jako smrštilo, to by moc nedávalo smysl, snad mi tu někdo někdy konečně porozumí...
Reagovat na tento vzkaz

Potřeboval jsem plnohodnotnou informaci, abych vypátral zdroj, s nímž by šlo vytvářet mnoho ZvukoALTů.. Jako to, že by to v ALTu mohl být třeba kraví zvonec s strunami značky BažinzJožin s.o.s., si můžu vymyslet kdykoliv.. To nemělo vyznít jako urážkALTí urážkALT Stránek, to chraň ALT!! Nicméně pro zájemce: Podařilo se mi zjistit, že tento nástrojALT spadá do skupiny tzv. Mirlitónů, což jsou zvučné za pomoci tónů vydávaných hlasem blány rozeznívací nástroje.. Nejznámějším z nich je napířklad hřeben (s pauzákem) anebo Kazu.. A to myslím vážňALTě!!;oDD
Reagovat na tento vzkaz


Rád bych pomohl, to se o mně ostatně dlouhodobě říká, ale potřeboval bych s nějvětší vážností vysvětlit, co jako myslíě tím "teďka trochu bez ALTu"?! S tím jsem se na Stránkách ještě nesetkal..
Na Břídíkův vzkaz reagoval Šimonýdes 2.2.2008 14:31, reagovat také
Hmm.. asi bych měl vysvětlit svůj noční vzkaz o Bzukovi, aby nenarušil jejich vztah se Sýkorkou. Co se maestra týče, je též pravda, že jsme spolu o ikonkách pro chystaný ChlípnALT nehovořili, a alespoň přede mnou tedy únorový termín nevyloučil. Pokud před někým jiným ano, nechť onen či ona prozradí Sýkorce více..
Reagovat na tento vzkazA Véna ti na vepříku neujel. Ten ujíždí na tom samým, po čem tu žízní i všichni vostatní... ale ledy se lámou, Bzuki nevyloučil, že by udělal ikonky pro nový ChlípnALT již v únoru...
Reagovat na tento vzkaz

Přesně tak, já Lokaje už dlouho přesvědčuju, že vlevo pod obrazkem Scriptoria je ještě místečko aspoň pro Moničku a třeba i její kamarádky... A titulní stránka dvacetdva.cz by taky potřebovala hodit do atraktivnějšího hávu!! No nic, jdu něco hodit aspoň do Archivu snímků..
Reagovat na tento vzkaz

Ano, myslím ze je na case tu konecne zalozit novou kategorii, aby si opravdu vsichni prisli na stránkách na své...
Na tento vzkaz reagoval Žibřid 28.1.2008 0:01, reagovat také

Zdravím srdéčně Ondru P., odvážného altistu, který si zařídil svůj profil navzdory tomu zpropadenému dni!! Tedy vítej ve světě viruALTu a užívej všech jeho možností za ty měsíce již naskýtaných!!
Reagovat na tento vzkaz

Co se na to dá říct, aby člověk podpořil hněv spravedlivého? Právě jsem si vyndal nohu z piknikovýho koše a mám namířeno do keramickýho obchůdku, kde mě čekaj regály v úrovni kotníků...
Reagovat na tento vzkaz
Málem bych zapomněl dodat to nejdůležitější, že jako pobALŤané naše, tak my musíme ze smlouvy občas navštívit následující 22 litevskolotyšké stránky: www.22.lt/index.php?showtopic=5422, kde fanditi nelze než litevskému Fantasy Draftu a nejnověšjí obdobu lidkského trháku SIMS pro čtyřnohé přátele zde: www.22.lv/?cat=games&sub=item&cid=11&code=0097
Reagovat na tento vzkaz

Zahraniční sekce chce technické sekci dát zapravdu a upřesnit, že se tak stalo dík smlouvě s Rigou pobALTských států, které jsou (dle tamních obyvatel) vzájemně zaměnitelné. Přesto Altem zůstává, že Lithuania nemůže znamenat Lotyšsko a Latvia nikdy Litvu!! Takže jsem očividně v minulém příspěvku lhalt, není-než pravda?
Na Břídíkův vzkaz reagoval Žibřid 21.1.2008 0:52, reagovat také
V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEŠLO O ZABÍJENÍ!! Šlo pouze o vykolejování 22+1 jedoucích za 22.. To se snad může (podívejme se, jak třeba tenkrát dopadl ten Karlák..), ne?? Já ho vychovávALT až dost!! Navíc je 13:22.. P.e.S.: To mě tak zpetně napadá, že to byla v AZ-kvízu hezká pocta a vzpomínka, když se hlásilo, že vítězem je Kája..
Na Šimonýdesův vzkaz reagoval Uživatel jména řidič vozu před vámi 11.1.2008 22:00, reagovat také

Sakra, měl by sis ho více hlídat, Šimonýdesi, je to přecijen tvůj svěřenaltec!! A taky bychom asi měli už rozjet ten plánovaný Výcvikový tábor ALTu, jinak ti mladí nepochopí, že ALT může spočívat i v něčem jiném, než v zabíjení na dálku..
Na Břídíkův vzkaz reagoval Šimonýdes 11.1.2008 13:22, reagovat také

Já jsem si řikal, kde se zase pacholek toulá.. Řikal, že jde koupit Toulen.. Nebo tak nějak ALToval..
Na Šimonýdesův vzkaz reagoval Žibřid 10.1.2008 18:38, reagovat takéTo je výborný!! Rád bych uvedl, že na prodlužování kolejnic Dvaadvacítky se již pracuje. První záběry (včetně zkušební jízdy v noci) jsou všem registrovaným užívatelům těchto Stránek k disposici v nově zřízeném Archivu videí!! Ruka Šimonýdesova natočila vše podstatné...
Reagovat na tento vzkazMálem jsem odpovídal sám sobě;oDD stačí, že jsem sám za sebe odpovědný.. Takže má odpověď, zde, prosím, reakce na tvůj VV-kaz: Doufám, že se nám pánové sami ozvou, neb jsou to kucí šikulovní!! Tuhle jsem v jednom nejmenovaném baru v Rize (hlavní město Lotyšska - pozn. reALTkce) viděl onu Máňu tancovat estonský kaňkán..
Reagovat na tento vzkaz

No právě!! Jasným věděckALTovým přístupem jsem přišel na to, že oproti vychlazení dvanáctky se 22 chladí 22tinásobně dýl..
Reagovat na tento vzkaz

Záznam má Vydrísek, zeptejme se tedy pokradmu jeho.. a nebo Lokaje, který tradičně dává Vydře ultimáta, co se střihu videí týče, páč na Vydríska ví to svinstvo o kaňkování s Máňou..
Na Břídíkův vzkaz reagoval Šimonýdes 5.1.2008 16:38, reagovat také

Jó změnit se je někdy těžší, než vychladit na stole dvanáctku, zvlášť když se chce uprALTovat tak výtečný altista jakým je Šimonýdes, mág. Ale tak to má být, do nového roku se stále se zlepšujícími ALTy, páč nikdy nenastoupíš do stejné Dvaadvacítky!!
Na Břídíkův vzkaz reagoval Šimonýdes 5.1.2008 16:33, reagovat také
Taktéž věřím, že dvaadvacátý svátek vánoční proběhl včera všude bez provozních potíží a silvestr i nový rok bude ve znamení znamenitého Altu!!
Reagovat na tento vzkaz

To tedy byla!! Štědrodenní jízda Altu od ranní zkoušky až po noční hambaté nápisy starých dobrých textových pornALTů v Akademii...:))
Reagovat na tento vzkaz
Jsem zde! Díky za přání panu Altovi a Sýkorce děkuji za vzdušnou podporu při mém průniku do vnitrozemí... ještě že protivzdušnou obranu máme jen na hranicích se SR. A vrhám se za Šimonýdesém nejlepším do víru divadALTových peřejí!!
Reagovat na tento vzkaz

Je to úžasné, jak u spousty lidí proniká poslední dobou 22 do podvědomí.. Budu se pokoušet to nějakým prostřednictvím zužitkovávat, až zas na něco narazím.. Přatelé vrhám se do divadelALTových příprav..;oDD
Reagovat na tento vzkaz

Von mu řek: tys toho medvěda minul! To je teda medvedalt, jako svého času byla Taťána, Ondro, dík za 222 kg Altu a zřiď si zde profil, zasloužíš si ho!!
Reagovat na tento vzkazAno, ano, nikomu bych to nepřál, byl to těžký rok, ale teď už je po všem, umyl jsem se je to tak v suchu. No, ještě si to vyčesu z vlásků a budu slavit dalších 24 let!
Reagovat na tento vzkaz

DO DO DO DOKDY ASI JE?? Nevypadá zrovna 22x čerstvě... Ale jako dárek přijímám, stejně jako přání s radostí nebo ALT jako vždycky!! Díky!
Reagovat na tento vzkaz

Ale jistě, Véno, že tam budou... bude tam celý dětský koutek pro takové jako jsi ty, kde budeš moci to svou M-E-D-O-u, vyhoditi na tom meadow, kolik jen kraviček budeš chtít!! Dyť je to jen jednou za čínský rok Vepře!!
Reagovat na tento vzkazJá mail dostalt a určitě se stavím!! A vyzývám všechny, aby na CzechALT přišli, je to projev svobodné společnosti, přijďte všichni, louka širá, matka naše, pojme všechna dítka ALTu, ukažme, že se jich nebojíme, za svobodný stát!! Za ALT!! 6. prosince!!
Reagovat na tento vzkaz


Nejste mrtvola, pane Alte, docela žijete: zrovna dneska jste nevědomky přispěl do Scriptoria psaným altem z roku 2005 psaným společně s doc.Ing. Jaroslavem Chvátalem CSc. Vesele připomenu, že se v něm věnujete symbolice Čísla všech čísel!!
Reagovat na tento vzkaz


Já jsem pro ALT!! Udělejme ji zatím neinteraktivní... a až se vrátí Lokaj od Varny a Burgasu, tak jí může spustit i jako samovkládácí!! Takže nejlépe pro všechny bude, shromáždíš-li a pošleš-li mi.
Reagovat na tento vzkaz
Možná ano, ale znám Vaše altové schopnosti a věřím, že přidáním obrázku by vznikl skvělý Alt.
Reagovat na tento vzkaz

Pane Alte, možná svou skutečnost své existence podpoříte přidáním fotky do Vaší charakteristiky člověka (i když chápu, že je to těžké).
Reagovat na tento vzkaz
Pane Alte, to je skvělý, že jste je posbíral (bombaje ony prostonárodní), teď je můžem vydat ve svazečku!! Ale je tu technický problém, chcem je hodit důstojně do GALTERIE, ale na to potřebujem Lokajovy altové ručičky, které jsou s ním teď na dovolené... až se vrátí, hodíme je tam a možná i ty Vaše další nalezenosti! Díky moc!!
Reagovat na tento vzkaz


Zdravím Ondru P., ale jen opatrně, protože jsou tu jisté otazníky (viz dále)... Ondřeji, bez obalu, stýkáš se stále s těmi, kteří vyznávají Temný Alt??
Reagovat na tento vzkaz

Ano, sire, slavme, je to tak!! Mé radostí se stalo nepočitatelným jako uhlí nebo dříví, jimiž jsou Stránky vytápěny pro spokojenost a ohřev všech užívatelů!!
Reagovat na tento vzkaz

Lindě zdalt! A děkuji za pochvalu za Lokaje, který si právě čerpá dovolenou a nové síly, a děkuji i za ostatní osoby, co se na Stránkách podílely, když ještě neexistovaly..:)
Reagovat na tento vzkaz


Vítej zde, Vojtěchu!! Na konec listopadu se plánuje oslavná hospoda na počest Stránek samých.. Více ví Sýkorka a Lu, které to organizují.. Jistě zde dají vědět, takže stačí sledovat Stránky!
Na Břídíkův vzkaz reagoval Uživatel jména Ondra P. 15.11.2007 17:55, reagovat takéAno, ano, sama paní Čejková; já již na ni svůj názor vyjádřil, konkrétně v komentáři paní inženýrčina profilu v Lidech...
Reagovat na tento vzkazAno, v rámci zpětného kytarového vazbení hlásím Sýkorce, že jsem ho četl asi 22 krát, anžto jsem byl nucen přechutnávat ho skrz procenta povoleného tuku.
Reagovat na tento vzkaz
Vřele vítám!! I pan Alt si může říct Lokajovi o výhru.. (kdybych žil v Praze, složil bych se na ty zájezdy s Lokajem, ale takhle..)
Reagovat na tento vzkaz


Žibřide, tak já myslím, že dneska to spustíme, ne? Lokaj na dovolené, Magister na práškách, tak by se mohlo podařit..
Na Břídíkův vzkaz reagoval Žibřid 5.11.2007 20:59, reagovat také

Dobře, že o něm píšete. Já vím, koho máte na mysli, Bzuki, Váš popis sedí. Až na jedinu věc, to Kladno mi tam neštymuje... nemohlo to být spíš v Černošicích-Mokropsech?
Reagovat na tento vzkaz
Jó televizní Dvaadvacítka, to byly časy, Kraus, Hrubý, Ornest, drogy... mm. Zajímalo by mě, kde je jim asi konec... Díky Falešný Magistře.
Reagovat na tento vzkazLesík je fajn, zvlášť když je podtažen optických kabílkem s 22 megabity, vedoucím přímo na tyto Stránky. Vidím, že máš zrovna za sebou nějaký stromek, to jsi u Strakonic??
Reagovat na tento vzkazZa celé Soustránčí děkuji, Bzuki, od grafického mága to zní velmi pochvalně. A to i v situaci, kdy ještě Stránky nejsou plně funkční a oficiálně neexistují:) Odkaz jistě na starých stránkách bude, ale teprve až se čas naplní, v tu správnou chvíli, teprve až čas uzraje... (Jinak já používám taktéž Operu a podobné problémy nemám, funguje mi vše, zeptám se Lokaje). Naschledaltanou.
Reagovat na tento vzkaz

Já mám taky to divadélko švejkovské v oblibě, jako Vydra. 22. polovina prosince je vhodná pro altování, však dopředu říkám, abych se pak zas mohl dozadu vracet za takovým proroctvím slovy "už tehdy jsem říkal", že má účast bude spíše rolí hostující neherce než principála, ale to mnozí spíše uvítají, že?:))
Reagovat na tento vzkaz


Tam tak leda o DarkALTu, zato v Bibli je ALTu doslova "požehnaně"!! V těchto dnes, co se bible týče, pracuji na souhlasu uveřejnit zde dosti altový text o známém Šímovi Velikém, známé to postavě Biblické... Zvláště ve Skutcích je o něm pěkné počteníčko.
Reagovat na tento vzkaz(zpěvně) Milý Vydrísku, Vydrísku, Vydrísku, divadlo je dobrá věc! A chválím tě, Vydro, za vznesení své divadelní výzvy! To zaprvé. Za dvaadvacáté: je parádou a chloubou celého druhu, když se repertoir obměňuje! Proto, mělo-li by se hrát, bylo by úžasné přijít s novými kusy! Za třetí: co se Žibřida týče, nevázal bych se na něj, pěkně tvořil nové altové scénky a když to vyjde na druhou puli prosince, tak on pak přijede a zahrajeme si společně Skřítky! Zdravím!
Reagovat na tento vzkazTo jsem si mohl myslet, na chvíli se vzdálím a všichni zdrhnout ze stavby... a to nám ještě zbývaj slovy toho vozíčkáře (a pro ty to děláme)ze Samoty u lesa: krovy, omitka, vychodni zed scriptoria, okapy, mistnice, zápraží, pešuň, najít odběratele, najít co to je pešuňk a místnice, dodělat Altbum a přehrát videa.
Reagovat na tento vzkazHlásím se z domoviny. Vypadl jsem ze služby na několik dní. Na fotogalerii se podívám zhruba do pondělí, do úterý. Bude to nějaké maličkost.
Na Lokajův vzkaz reagoval Žibřid 8.9.2007 16:54, reagovat také
To by pak byl Archiv Altu, ne? ..nebo ještě jedna, další sekce? Okopírování vkládátka - obecně - není problém, jen v současné době (a také už asi týden zpět) nám Otoman částečně blokuje některé fukce. Například zakládání nových tabulek v databázi - k vytvoření nové vkládací sekce (i k vytvoření Archivu Altu) nezbytné věci. :-(
Reagovat na tento vzkaz

Nejen, že je to Alt, ale vede i k zamyšlení, jestli by takový zasněženec s Lokajem neměli vést k založení nového auto(!)matického vkládátka pro altové fotky obecně (jako je zatím 22 a ALT). Házeli by se tam různé sirotčí, ale pekelně altové fotky, které nelze dát k žádné akci v ALTBUMu...
Na Břídíkův vzkaz reagoval Lokaj 27.8.2007 22:00, reagovat také

Jéje, to mě ani nenapadlo, že by to někdo považoval za Alt. Tuhle fotku jsem tam nahrál jen jako pokusnou, zkrátka proto, že mi padla první pod ruku. :-D
Na Lokajův vzkaz reagoval Žibřid 26.8.2007 21:26, reagovat také


Drahý Vydrísku, tvůj omyl spočívá v tom, že není pravda, že by tyto stránky byly funkční. Až budou, je v zájmu všech sdílet tuto radost. Ale zatím tomu tak není. Prosim tedy, abys zbytečně nerozšiřoval zvěst, že snad nové stránky fachají ani prosím takovou informaci, že jsou již z části na netu. Děkuji ti mnohokrát!
Reagovat na tento vzkaz


V minulém příspěvku jsem Vám lhal, jsem spřaženb s Darkaltem a v této světlé chvile se vám všem přiznávám...
Reagovat na tento vzkaz