Úloha pro minimálně kreslířsky zdatné dvaadvacítkáře


Příhoda:

Vcházíte malými dvířky do široké pestrobarevné místnosti. Podél nízkých laviček je spousta zvířátek a hraček, naproti vám obrovité sluníčko ze slámy snad přes celou zeď. Na kulatém koberci téměř vám u nohou leží neposední malí človíčkové s pastelkami soustředěně vedenými po pomuchlaných čtvrtkách od slečny Andrejky.
„No pojďte dál, nestyďte se,” mává na vás slečna vychovatelka a podává vám papír a tužku. „Zrovna kreslíme Dvaadvacítky, dala jsem dětem za úkol:

pomocí přesně dvaceti dvou tahů nakreslit ,dvě dvaadvacítky´,” usměje se, to víte, jsou to ještě děti, tak kdyby potřebovaly, klidně jim napovězte. Hodně štěstí!!Vaše řešení:

Svá řešení (nejlépe na oskenovaném či vyfotografovaném papíře) nám zasílejte do 22. října 2014 na Žibřidovu adresu, nebo se svůj obrázek pokuste alespoň slovy popsat v políčku našeho obecného formuláře, kam tedy napíšete své jméno, e-mail a slovy naznačíte své výtvarné řešení úlohy.

Stejným způsobem můžete Žibřidovi poslat i bližší dotaz ohledně úkolu, námitku ohledně zletilosti svých soupeřů, nebo ho požádat o nápovědu...Komentáře našich návštěvníků

Zatím nemáme žádné komentáře

Jméno:

Komentář:

Oblíbené číslo: