Pravda o vzniku Bloků na Stránkách.., Žibřid, 03.03.2008

IkonkaNu, já bych vlastně měl být Lokajovi spíše vděčný, že proces i konečnou realisaci novinky na dvacetdva.cz, vznik altistických BLOKů, popsal tak kulantně a taktně ke všem zúčastněným, že to téměř vypadá, že to byl výsledek nějaké dlouhotrvající shody...

Ale nebudu. Rozhodl jsem se být ke svým čtenářům zcela upřímný. Když se podívám na historii toho nápadu, nelze dobře říci, už „tenkrát a tenkrát“ nás napadlo, že bychom měli mít blog na webu. Vlastně to byl docela nedávný kompromis, až by se chtělo říci handl. A to handl mezi morálkou a slušností. Zatímco se blogy obecně vzato mezi altisty netěší pražádné přízni a jsou považovány (alespoň v některých případech) tak trochu za nemravné počínaní, dvacátá druhá alternativa k vytvoření těchto blogů byla ale také některými puritány chápana jako méně slušná.

Začalo to tak, že jednou takhle říkám Lokajovi na Skypu: „...podívej, říkej si co chceš, ale mě nevoblbneš, oba moc dobře víme, jakej byl původní důvod dělání Stránek... to, že je na tom teď Lokájek náhodou s pěnězma trochu líp, a že je tak pod Pánovu úroveň točit a prodávat laciný záběry internetovejm nadržencům, to není moje věc, dohoda zněla jasně... začneme Altama, ale jakmile se to aspoň trochu rozjede, tak už tam tu placenou sekci dáme! Nemysli si, že jsem na to zapomněl, kamaráde!!“

Lokaj při oné Skypové seanci sice nepopíral, že lechtivé stránky byl skutečně původní plán, jak se dostat z finanční bryndy po tom, co se nám propadly paraořechy na brazilský burze, ale snažil se z toho vykroutit. Pořád se vám tam tak nějak točil, odbíhal a kroutil, no prostě se mu do vytváření nové sekce Stránek moc nechtělo, zatímco mě už pomalu docházela trpělivost: „Lokaji, celej web je hotovej, už tam jsou všechny altrakce, co jsme kdy vymysleli, jediná věc, co všem chybí, je už jenom ten ChlípnALT, tak se nevykrucuj a začni na něm makat!! Já ty připravený videjíčka do Galterie ani jinam na web nedám, dokud nevytvoříš poctivou, placenou sekci!!“

Už už jsem ho měl, kde jsem ho mít chtěl, tedy v ČR, ale pak Lokaje napadla spásná myšlenka, rozvzpomněl se na velmi starý nápad, že by se na webu mohlo umožnit altistům psát zápisníky (nebo blogy, chcete-li). A hned začal smlouvat, že raděj by teď dělal na těch blozích, že to cítí jako rest z minulosti a tak podobně... No nakonec to uhádal, takže každý si od teďka na Stránky může psát téměř co chce, no, ale já se ptám: mají bloky stejnou schopnost jako ChlípnALT vydělat si samy na sebe? A tak si na sebe moct koupit třeba luxusní předsádku??

* * *

Tolik tedy malé nahlédnutí do zákulisních střetů různých zájmu při tvoření a dotváření Stránek. Pevně věřím, že až se příště poláme někomu chléb, a bude se řešit jakým směrem se Stránky opět rozšíří, mohu počítat s širokou korespondenční akcičkou adresovanou Lokajovi na podporu té jediné sekce, která má potenciál, a to doslova excitovaný!!

Jen dodám, že celý tento list z mého trhacího Bloku je přirozeně pokřiven subjektivním vnímáním a jistou zaujatostí při pomyšlení na možná zákoutí virtuáltního ChlípnALTu. Lokaj by to možná popsal jinak, čímž míří omluva k němu.

Avšak i proto plánuji co nevidět otisknout zde pod svojí hlavičkou, autentický Zápisník člověka, který proces stavění celého webu po dlouhé měsíce pozoroval doslova z jeho útrob a jeho názory tak budou povýtce objektivní a nezatíženy bližším vztahem k zainteresaltovaným aktérům..

Alcvámi!! Ž.


Jste-li autorem tohoto listu, můžete jej editovat po svém přihlášení.
Komentáře našich návštěvníků

Počet komentářů k prohlédnutí: 3


Jméno:

Komentář:

Oblíbené číslo:Sýkorka, 10.3.2008 22:29
Hmmmm, tak to vypadá, že je opravdu nač se těšit. To víte, jaro, v přírodě se to vše páruje, že.. Víš co, Sašo?? Jdi do prdele!! Poznámka Sýkorky: Sašou myslím Sašu, ne Sašu.
Žibřid, 6.3.2008 15:12
Jistě Sýkorečko, myslíme na vás... a aniž bych chtěl více prozrazovat, dovolím si vaši fantazii rozjitřit příslibem exklusivních záběrů přesvůdně tokajících teřívků ve Stromajdě a důmyslně sestřihaný filmeček o erotickém přepeřování pěti Ořešníků kropenatých ve studiu...
Sýkorka, 6.3.2008 1:22
Chválá blokům, ale musím znovu zdůraznit i to, co že jestli ChlípnALT, tak pro všechny!! Doufám, že chápete, co tím myslím.