Pokladní a plyn, Šimonýdes, 07.01.2009

IkonkaV žádném případě tato slova nespojovat!! Nebojte, jde jen o dvacet dvě slova, která budou tématicky ústředními pro pár následujících řádků..

V době před Vánocemi, kdy probíhají návaly srovnávané s rabováním a drancováním obchodů, a vLAsTně i teď, kdy pro změnu probíhají slevy z přebytků, co nesTAčiLi Ježíšci pobrat, bývají pokladní vystaveny značnému stresu.. Já nevím, jak vy, ale poslední dobu jsem si moc oblíbil dávat jim o něco více, aby mi vrÁTiLi v papírovejch bankovkách („lépe to totiž cinká“ -> což mnozí jako důvod moc nechápou, ale přijímají!!).. A to byste nevěřili, kolik pokladních neumí počítat..

Př.: Na 172,- jim dáte 522 Kč, aby vám vrÁTiLi rovných 350,- a to je teda potom dohadování, obzvLÁšŤ, když třeba v Bille dělají pracovníci z bývalého Východního bloku mající problémy mluvit česky, natož vám rozumět a velký problém jim dělá i rozeznávání peněz..

Tak snad nezbývá než pLATit všude, kde to jde kartou (červený eso nepLATí!!).. Ovšem k velké nelibosti všech jeftě vystreslejších lidí v mladé i staré frontě za vámi při nasTALém kolapsu platebního terminálu.. Jenže během těchto dohadů vzniká a zaniká velké množství ALTů.. Takové pokladní ALTy to jsou..

A teď k tomu plynu.. Poslední dobou začínají Rusové utahovat plynové kohoutky.. Sice nám všichni dodavATeLé plynu tvrdí, jak se nás to nijak v domácnostech nedotkne, ale kdo ví, kudy všudy to ty Rusové proTÁhLi a co všechno jim vlastně patří a nepatří.. Kór jestliže nás neusTÁLe považují za jejich sociALisTický sATeLit.. Takže spoléhání na cizí zdroje se moc poslední dobou nevyplácí.. A to nepíši o celosvětové krizi, která světem pěkně hýbá a bude to všechno ještě ve větší pí.. (Ach ty české rýmy, kolik ALTů skýtají či skrývají..)

No a tak mě napadlo, že by si doma mohlo každý uděLAT zásobníček svého plynu pro nejhorší případy.. Jenže musí se napLňovAT vLAsTními plyny, ale pěkně od podlahy, aby dosáhly kvALiTy zemního plynu.. Takže neimportovat do zásobníku nic míň než od paty dolů..

Načtenou u dalšího bloku..


Jste-li autorem tohoto listu, můžete jej editovat po svém přihlášení.
Komentáře našich návštěvníků

Počet komentářů k prohlédnutí: 5


Jméno:

Komentář:0ii6xKIn, 29.11.2014 20:48
Од 30 November, 2012 - 2:11 pmklonopin Spot on with this write-up, I truly think this wbtsiee needs much more consideration. I�ll probably be again to read much more, thanks for that info . http://xorkgzdhkf.com [url=http://tcubvdrt.com]tcubvdrt[/url] [link=http://flwzmmvxeka.com]flwzmmvxeka[/link]
OwKToZGX, 29.11.2014 4:44
Hi Michael,Can you please<a href="http://mqgspd.com"> cmmneot</a> on 728. It is now well below the 250 days moving average. What do you think is the reason of being an actively traded stock (being in top20 of trade volumn almost every day) but doesnt move much in price? Do you think it is a low-risk long term selection? Thanks.Vincent
wPwhFraWI, 26.11.2014 14:28
Hi Michael,How do you think of 857?It seems there is a great pressure on Crude oil price and Chinese <a href="http://pvgcsk.com">stokcs</a>. 857 price dropped from 9.15 to 8.8 and keep dropping in US ADR. As you mentioned in the previous post, the price of those comsumption product should keep rising in long run. How about in short term? Do you think it will drop to 65 or lower?Marco
PXjZAGP0fI, 25.11.2014 16:28
我在網上看到他的解釋 確是不想被其他人拿來反擊他 The unloading and duinpmg of the gun was to separate the character from the action. As soon as he walked away he could be just another employee. Unloading the gun first was to insure that no one picked it up and tried to use it on him as he walked away. Nothing was by accident. It all was thought out. 提起那位張民光先生 想起來陳嘉上哥哥拍的 飛虎雄心 應該是第一套如此著重真實感的香港警匪片
Žibřid, 22.1.2009 8:16
Já když platím 172,- tak jim zas dávám třeba 194, abych je naučil!! Krize-nekrize vracet se musí, a nejlépe ke kořenům! K funamentALTu a k 22!! Jinak budou vracet jak se jim zachce a tuhle zemi krize-krize nakonec položí. A jak okatě! Když si sami říkaj "pokladní" a pokládaj se hrdě za ně, tedy za sebe. Za sebe mohu říct, že je mi z nich na nic a tak si jdu raděj naimportovat do výše zmíněného zásobníku..