Večerní zprávy akorát, Šimonýdes, 05.05.2009

IkonkaTak jsem si po dlouhé době se zpožděním pustil zprávy, resp. Události, na ČT22+22.. Sice trochu později než v reálném čase, nicméně k pozdní večeři to bylo akorát.. To víš, to tak akorát.. Akorát na vyražení z držky.. Ale bylo mi líto monitoru, nemluvě o potřebě ho posléze čistit.. Navíc, co bych se rozčiloval.. A jídlo z držky mi vyrazit, to má právo tak akorát Pánbůh.. Ještě, že nejsem věřící.. Možná tak teda Satan, dobře, ale palivý jídla mi problémy nedělají.. No, tak to tak akorát zas utíkám od původní myšlenky celého tohoto blogu..

Takže to máme novou vládu.. Hmm, hurá.. To je potěšující, nicméně už je pozdě.. Už jsme se před tou Evropou tak ztrapnili, že to snad nemá ani význam.. Nehledě na to, že celej národ v podstatě ani neví, koho máme jako europoslance.. Nejvíc hlasů dostal Špidla, a to je, prosím pěkně, eurokomisař.. Nikdo si nevzpomněl na chudáka Remka, kterej kvůli tomu musel do Vesmíru (nicméně ho mám rád, přestože je kandidátem KSČM, má aspoň duchaplné odpovědi na blbý dotazy..).. A volby do evropského parlamentu by vyhrála ČSSD.. Eh eh, oranžová revoluce za hranice naší kotlinky, eh eh, zaskočila mi červená paprika..

Výběr mýta na českých dálnicích klesá.. Jezdí míň kamionů.. Že jsem si nějak nevšimnul.. Zřejmě se Slováci, Poláci, Maďaři, Rumuni, Bulhaři, Litevci, Lotyšši a Estonci nepočítají anebo se už bojí po těch našich rádoby cestách jezdit.. Nebudou tak peníze na výstavbu nových dálnic.. Příští rok jeftě dostaneme 145 miliard, a pak už ani kolo.. ťuk.. Kam ty mergle mizí.. Aspoň, že se dostaví to, co je rozestavěný, díky.. Kolik, že stála ta moje večeře??

Od teď je potřeba při jízdě na Slovensko mít v lékárničce kartu s první pomocí.. Jinak zaplatíte 60,- EUR pokutičku.. Vlastně se v tom Tatarstánu ještě neví, jak taková karta má vůbec vypadat, co všechno obsahovat a podobně.. Nemluvě o tom, jestli jí mají mít cizinci taktéž.. Jako Češi s tim asi budeme mít problém, ale Maďaři můžou vozit klidně výstřižky z novin (pakliže nejsou z jižního pomezí).. To je opravdu Tatarstán.. Ale co, náš Aburdistán se má co kam hrabat.. Asi bude potřeba udělat nějaký povstání stejně jako v Gruzii.. Jaká náhoda, že zrovna dnes v den výročí Pražského povstání.. V Pankrácký věznici dnes otevřeli sekyrkovou místnost, kde nacisti popravili tisíce povstanuvších.. Au.. Trochu jsem se teď kousnul do jazyka..

V Turecku vymdlili nějaký paka svatbu a ze 200 lidí jich zařvalo 44, další 22 je zraněných na pokraji smrti a možná, že nestačila létat ani rejže.. Prý se jednalo o krevní mstu mezi dvěma rodinami.. Nechápu tu bezohlednou krvelačnost, kdy za něčí blbost zaplatí nevinní lidé.. Asi bude potřeba opět všude zavést trest smrti.. I za tu blbou blbost, aby si to pamatovali do příštího života.. Nemluvě o tom, že bych ho začal praktikovat i u nás.. Obzvlášť pro ty blbečky, kteří poničili náhrobky v Terezínském památníku.. Teď jim hrozí až 8 let vězení.. Jenže jsou už dávno mimo republiku, takže je možné odsoudit je v nepřítomnosti.. Jsem duchem nepřítomen a jím půlku šlupky z kiwi.. Chlupatý, fuuj!!

Já tomu nerozumim.. Mě přijde ta dnešní společnost opravdu nějaká hnutá jinam.. Ale jeftě se najde malinký kousek toho dobrého.. Už se zakázal obchod s tuleni a ti jsou povoleni lovit jenom domorodými Inuity.. Tak snad se z Inuitů nestanou šikovní nedomorodí kapitalisté, alias tulení exportéři.. A jsem zvědavej, jak se Severní Korea vypořádá s tím, že jim jejich plavidlo v mezinárodních vodách od pirátů zachránil jihokorejský torpédoborec.. Myslíte, že aspoň poděkujou?? Doufejme, že ne balistickou střelou země-země se vzkazem díky Jižňáci, Severáci (Mao, dělej něco..).. Díky za dobrou večeři, jeftě polomáčený a dopít čaj.. No a zprávy si zas dlouhou dobu nedám.. Radši si budu příště číst a koupim si Nový prostor..


Jste-li autorem tohoto listu, můžete jej editovat po svém přihlášení.
Komentáře našich návštěvníků

Zatím nemáme žádné komentáře

Jméno:

Komentář: