Uvítání se v bloku, Vañous, 04.03.2008

IkonkaVítám se v bloku, toto je vskutnu dobrý nápad ,chyběl mi. Debata je výborný nástroj altu, ovšem troufám si tvrdit, že blok je ješte o 22 příček výš. Jednou jsem na netu přispíval do bloku smažek (tušíte kdo/co jsou to smažky, není-liž pravda?), a v tu chvíli jsem si uvědomil, že zrovna blog na těch správných Stránkách je to, co pomůže vytvořit takzvaný Web 2.2. Technologové stránek a Lokajové tuší, kam tím mířím, pro ty kteří tápou (http://zbiejczuk.com/web20/02-web20.html). Potenciál tu vidím přímo akční! Ale tak, hlavně se těším na ty piškvorky, že jo:-)


Jste-li autorem tohoto listu, můžete jej editovat po svém přihlášení.
Komentáře našich návštěvníků

Počet komentářů k prohlédnutí: 5


Jméno:

Komentář:SMT, D.A., 3.7.2008 23:16
Vaňousi, závěr Tvého komentáře je snad tou nejlepší věcí stránek (a to všechny ostatní považuji za nejskvostnější stránky na Internetu vůbec)!
Vaňous, 10.3.2008 13:59
Bereme vsechno! Pocet uzivatelů stránek s kozama je ovsem mensí nez pocet uzivatelů stránek bez koz, z toho jasne vyplývá, po čem bude větší poptávka. Mandu nepočítám...
Žibřid, 6.3.2008 15:18
Jak jsem psal, Sýkorko, k vašemu komentáři u listu "Pravda o vzniku Bloků na Stránkách..", myslíme na všechna zvířatka, nejen na ta skopová..
Sýkorka, 6.3.2008 1:18
Jestli ChlípnALT, tak si dovoluji poukázat na genderovou vyváženost, takže aby to zase nebyly samí kozy jako vždycky...
Žibřid, 5.3.2008 14:28
Díky, Vañousi, za tento názor, o Webu 2.2 věděl asi vždycky nejvíc Koloděj, než ho Lokaj dostal od válu..:)) Jsem ale hloubkově přesvědčen, že blok přinese možnost altovat více lidem a minimálně v následujích letech či blokádách se zde vytvoří nevídané!! Otázkou zůstává, nepřinesl by to samé a možna i mnohem více také ChlípnALT??