Co se taky může stát jistému pan Ondrovi P., Šimonýdes, 17.03.2008

IkonkaTak jsme si s Tomem Ourodou (mocným DarkALTistou) zase jednou vyjeli na hory a to sice hned do Francie, do krásného střediska Les Tignes (Letyň) a Val d´Isere (Valdyser).. Byli jsme plni očekávání nad novým otevírajícím se prostorem pro ALT.. Samozřejmě jak jinak hezky česky po francouzsku.. Jenomže naše 8-denní snažení perfektně zAsTíniL Ondra P.

Totiž v jeho požehnaném životním věku dokázat zastavit 6-sedačkovou lanovku za plného provozu nádherným ALTovým výstupem, to dokáže jenom on.. Jistě mi dá zapravdu a navíc jsem to viděl krásně v přímém přenosu, načež jsem si málem břišní svALTy smíchy poTrhAL.. A co se to vlastně sTALo??

No.. V naší lyžovací skupince jsme se hnali opět po sjetí z kopce nahoru za pomocí 6-sedačkové lanovky.. Jistě někdo namítá, že by bylo ALTovější děLAT to naopak, ale na to jsme byli moc líní.. A mimochodem, jsme všichni převážně oddáni klasickým lyžovacím technikám, než je TeLemArk.. Tak si tak jedeme na té lanovce, Ondra P. s jistým V.H. o něco napřed, neb my jsme měli ve zvyku čekat na sebe až nahoře, ale díky tomu zdržení jsme viděli všechno jasně a krásně, poněvadž jsme se dostali ob jednu sedačku za ně.. A každá lanovka, ať už je sebehezčí, prostě jednou končí..

A tady právě v tom konci, když se tam Ondra P. blížil, právě k tomu přistávacímu kopečku, se to sTALo.. Ondra P. jaksi záhadně přisTÁL s jednou lyží jaksi nepopsATeLně pod tou sedačkou, což při jejím pokračování dál k vyvrhovacímu kopečku dolů ho strhlo pod ní.. My už jenom vidíme, jak Ondra P. nemá zrovna výstupní pozici ve svém ALTovém výstupu na výstupu z lanovky a naprosto bezmocný V.H. jenom sleduje, jak ho sedačka v tom nelidském prostoru, kam se Ondra P. poskládávALT s jednou lyží vzádu a 22. někde mimo v zádech.. Samozřejmě ta prázdná sedačka, která nás od sebe dělila, příjížděla k Ondrovi P. a on ve snaze se co nejrychleji posbírat (což by byla další vyjímATeLná část tohoto výstupu) jí nestačil vnímat..

A tak se přihlásila o slovo sama a dala mu pěkně po papuli.. Ještě, že měl helmu.. Nevím, co se mu v té chvíli honilo hlavou, ale jestli to byly hvězdičky, těžko říct.. Osobně si myslím, že to spíš byly myšlenky na te nvtip o kolotoči, neboť krátce po momentu toho lísknutí, to (h)bitý lanovkář zAsTaviL pomocí TotALT STOPu.. A tak nám milý Ondra P. konečně po tomto 22s výstupu z lanovky vystoupil a za rezignovaného pokrčení rameny opustil výstupní prostor.. No záchvat jsem měl jeftě 22 minut..

ZdALT Ondrovi P. a všem vystupujícím nejen z lanovek..


Jste-li autorem tohoto listu, můžete jej editovat po svém přihlášení.
Komentáře našich návštěvníků

Počet komentářů k prohlédnutí: 6


Jméno:

Komentář:

Oblíbené číslo:Aloisprazak, 19.3.2008 22:22, 19.9.2008 1:35
jójo s tim klukem je legaltce veliká, možná Vám vo tom budu někdy v létě vyprávět, jak nám ukazoval svůj párek...
Žibřid, 18.3.2008 17:25
Navíc každý Holešovičák je vlastně na půl Bubenčák a na půl Letyňák, viz poslední číslo HoBuLetu..
Šimonýdes, 18.3.2008 15:22
Pardoon.. Ten spodek je můj.. Ono mě to prostě bezejmenně odhlásilo.. To jsou ale ALTy..
bezejmena, 18.3.2008 15:20
Já jsem to taky nepochopil.. Zvlášť, když bydlí dole v Holešovicích.. A to místo se tak nejmenuje a opravdu se jmenuje, tak jak se jmenuje, viz výše podle toho jména..
Vaňous, 18.3.2008 11:35
A nejmenovalo se to místo altu náhodou Valverde?
Žibřid, 17.3.2008 20:51
Pěkně vystupovaný příběhALT, Šímo, jen jsem nepochoil, proč hrdina O. Projz jezdil tou nepřející lanovkou, když každý altista ví, že do Tesca v Letyňanech jezdí každejch 22 minut zdarma skibus s důchodcema..