O altovém koncertu, Vydrýsek, 25.03.2008

IkonkaVelikonoční pondělí jsme oslavili věru altově. Míla měl spolu se dvěma dalšími kapelami koncert v Závišovském klubu Nad Viktorkou a požádal mě, abych večerem prováděl. O pomoc jsem požádal altisty Tomáše Ourodu a Lokaje a oběma jsem připravil vystoupení, které se k nim hodí, tedy u Tomáše cosi jako blázna (tentokrát však ne převtěleného v žábu ale sbírajícího zámky) u Lokaje učitele Němčiny, neboť zlatý hřeb večera byla kapela z Německa a pokud by Lokaj zahrál svůj výstup s kullen-schluss-machen, ve spojitosti s tím, že ho tatínek trestal za kdejaký falešný tón, jistě by se dočkal úspěchu. Bohužel Lokaj dal přednost heslu "CHLAST-SLAST" před heslem "CHLALT-SLALT", a tak dorazil pouze Tomáš, za což mu ještě jednou děkuji. V posledním výstupu jsme tudíž museli improvizovat, ale alespoň jsem po letech oprášil německý jazyk a musím říci, že Tupá by na mě byla pyšná. Tomáš se zhostil své role na výbornou a okamžitě si svým skromným a smyslným vystoupením získal srdce přítomných divaček. Večer finišoval vypráskáním příliš aktivní fanynky, která nám neustále narušovala scénář a mermomocí se chtěla dostat na pódium. Na úplný závěr vystoupila skupina STYCKWAERK, která spolu se skupinami Redingot a Honza a Landič vhodně doplnila pomyslnou hudební mozaiku. Jak jsou svět a Praha obzválšť malé nám potvrdilo naprosto náhodné a neplánované setkání s Šimonem Kočím, který tento koncert navštívil nezávisle na nás. Naše společné fotky se brzy objeví v GALTERII či ALTBUMU, stejně jako videozáznam toho nejlepšího z Velikonočního koncertu. Tak se podívejte, jak se o Velikonocích altovalo!


Jste-li autorem tohoto listu, můžete jej editovat po svém přihlášení.
Komentáře našich návštěvníků

Počet komentářů k prohlédnutí: 4


Jméno:

Komentář:

Oblíbené číslo:aloisprazak, 7.4.2008 21:49
no šimon tam jako fakt byl, ale vůbec s náma nemluvil, ani pro pivo mi neskočil, hlavně tam pískal, kinklal hlavičkou a měl nemastný hlášky a mastný vlasy, ale jinak v pohodě no... jen jsme si ho moc neuzžili, doufám, že to Šímo příště napravíš... Jo a zas mě tam nějaká p...a poznala se slovy: "helééé žáábá, ochochochochóóó". Je to prokletí trvající staletí, zřejmě. Viktore, dík. A dík že máš všechny ty materiály v bezpečí u sebe. (ne v poho:-))
Sýkorka, 31.3.2008 11:02
Sýkorka je taky zvědavá!!
Šimonýdes, 27.3.2008 18:16
Psst!! Taky nemusíš vědět všechno.. Stejně jako já.. Obávám se, že to bude nějaký zásah DarkALTem..
Žibřid, 27.3.2008 11:27
Jé, to musel být zdařený extempórALT!!:) Fotky sem! Nebo sem, mně!! Nedokážu si představit, že by Šimonýdés v publiku nealtoval minimálně stejně jako kolegové na podiu... už se těším na záznam!