Vraťte mi hodinu, Šimonýdes, 01.04.2008

IkonkaDneska máme 22. den ode dne, kdy došlo ke mnou opět nenáviděné změně času ze zimního na letní.. Já tomu dneska v době moderní techniky a počítačů opravdu nerozumím.. A jak se říká v České sodě: „Když něčemu nerozumim, tak tomu věřim..“ Jenomže já to spíš asi nechápu a nezbývá mi nic jiného než to samozřejmě přijmout za tichého skřípání zuby.. Člověk-(Fundament)ALTista se tak skoro pořádně nevyspí a navíc mu tu ukrojí z jeho ctěného času pro ALTování.. No, nedá se svítit, nějak to musím chca nechca rozchodit..

Viděl jsem nedávno na LeTnÁmu výborně ALTujícího tramvajáka z 12 (která tu jezdila kvůli výluce u Strakovy ALTkademie), když při stanicování vystoupil otráveně ven a vzal si tágo (= tyč sloužící pro přehazování vekslí (= kolejová výhybka)) na předku tramvaje.. A v podřepu ho zasunul kamsi do útrob tramvaje hned vedle spřáhla a začal bouchat na tramvajový zvonec, jestli mu zvoní.. Mechanicky zvonec zvonil, resp. zněl, ale z kabiny při stisku tlačítka Zvonec mu elektrický motorek zřejmě nefungoval.. Načež se tedy naštvaně rozjel.. Předpokládám, že takhle zvonil na každé zastávce.. Chudák..

Začínám dnešnímu dění okolo mě přisuzovat sTÁLe více ALTů, páč opravdu většinu věcí nechápu.. Uniká mi například smysl naší dALTnice D1, na níž tuhle zaALTovalo zhruba 200 aut.. Nechápu ani jeden výrok v politice posledních dnů, z nichž některé jsou opravdu joboffkami.. Nechápu chování fanoušků (dá-li se to tak nazvat) při derby pražských „S“, stejně tak nechápu, že si to ještě nikdo z extrémně extremisticky laděných bitkových příznivců nedal pořádně dohromady jako derby „SS“.. Nepochopil jsem od doby pádu jistého Ondry P. z lanovky spoustu věcí.. A tak jediné, co mě poslední dobou opravdu hluboce pobavilo, je vtip Vladimíra Jiránka v dnešních Lidovkách.. Málem mě kvůli tomu vyhodili z autobusu.. Musím ovšem přiznat, že mi to trošku TrvALo než mi to došlo;oDD

A dneska máme obzvlášť opět jeden den, který svou povahou přímo vybízí k ALTování.. Já už mám 22 lidi nachytané a na dalších se samozřejmě usilovně pracuje.. No, jak tak koukám už vás nebavím a nějak se mi začíná bLogovAT klávesnice.. Konec zvonec..


Jste-li autorem tohoto listu, můžete jej editovat po svém přihlášení.
Komentáře našich návštěvníků

Počet komentářů k prohlédnutí: 4


Jméno:

Komentář:

Oblíbené číslo:Šimonýdes, 27.4.2008 13:03
JÁ TOHO NECHÁPU!! Ale ALT přijímám..;oDD
aloisprazak, 7.4.2008 21:41
já toho nechápu...
Šimonýdes, 4.4.2008 17:30
Assssi sssse nedá ssssvítit..
Žibřid, 4.4.2008 11:28
Co se děje? S jakým časem? Pro koho co? To je nějaký apríl, nebo už jste se srovnali s Greensandwichem.. Co si teď počít? Vyslat k vám své tísňové SS?