Dobrý večer, právě jste ve ZvukoALTové a MuzikALTové sekci naší Dvaadvacítky!!

ZvukoALT sám vznikl ještě na původních Stránkách v roce 2005, když kdosi v rozpravě o budoucnosti webu řekl: „My ALTisté přeci umíme vydávALT zvuky!!“. Myšlénka se ujala a od té doby jsme vydali tolik ALTových zvuků, že by vydaly na celou sekci webu. Otcem zaklAdaTeLem byl a sTÁLe je slavný KGX822 dvacátý druhý, řečený mág Šimonýdés..

V podčásti Mluvené slovo narazíte na všelijaké namluvené ZvukoALTy uplynulých i současných let. Ne všechny šelesty jsou ale hodné námluv - jsou vybírány z rozumu; přeci si nikdo nemyslí, že si snad necháme všechno nAmLuviT. Ačkoli nejsme nikterak muzikALToví, ve ZvukoALTu lze nalézt i hudební stránku Stránek. Do podsekce MuzikALT tak klademe kousky zpívané a hrané k poslechu i k jednoduššímu ALTovému tanci.. ALTernativní jsou pak ZvukoALTy cizí provenience, kterým však stojí za to tíško nAsLouchaT..


„Já jsem Šimonýdés, ale můžete mi říkALT KGX822 dvacátý druhý.. To proto, že 22 mi ovlivňuje život a to nejenom z tramvajového zdroje, ale je to číslo, které mě provází životem a neusTÁLe mne odněkud překvapuje..
Asi si řikáte, kam jsem to zase vlezl.. Bouchají Vás do očí velikostALTově zvýrazněná písmenka ve zdejších slovech.. Všude je trošičku něco jinak, než jinde.. Inu, to je tím, že jako správný ZvukoALTista jsem vyznavačem fundamentALTové sekce ALTu.. Časem poznáte (nejste-li veteránALTistou z války mezi FundamentALTem a DarkALTem), až se DarkALT probere, jasné definice FundamentALTU a čistá pravidla v jeho BiblALTu právě v konfrontaci s touto černou sekcí.. Můžu vám za sebe říct, že fundamentALT jako takový, je výborný..
ZvukoALT se teď v současné době přesouvá z těch původních Stránek, a tak zde nALezneTe prozatím jenom vybrané kousky.. Většina z nás si ani neuvědomuALTuje, jak je pro náš život sluch důležitý (nicméně, jsou bohužel mezi námi tací, kteří to nemohou znát a těm tato sekce nic bohužel nedá) a stejně jako oči, díky nimž vnímáme okolní ALTový svět skoro 70% oproti ostatním smyslům, i uši si potřebují někdy odpočinout.. Tady by měly nALézT tu správnou relaxALTaci, vždyť, započítáme-li se pořádně a vezměmež k tomu i ostatní smysly, tak sluchem vnímáme onen ALTový svět celými 22% a to už je co říct.. Nuže, dopřejte jim něco málo pro jejich klid.. A můžete klidně zavřít oči..
A hlavně sLAsTně s chutí a ALTem!!


Váš KGX822 dvacátý druhý
Dne 22.7.2008, Košice, Slovensko