Šimonýdes

(Celým jménem Šimon Kočí)

Profil založen 18.11.2007, naposledy přihlášen 31.03.2016, 18:35
Ikonka

Narozen 31.08.1984

O své osobě Šimonýdes říká:
BÍLÁ HORA (vnitřní kolej) - Malý Břevnov - Vypich - Říčanova - Břevnovský kLÁšTer - U Kaštanu - Drinopol - Marjánka - Malovanka - Národní divadlo - Národní třída - Karlovo náměstí - Štěpánská - I. P. Pavlova - Náměstí Míru - Jana Masaryka - Krymská(T) - Ruská - Vršovické náměstí - Čechovo náměstí(T) - Koh-i-noor - Slavia - Kubánské náměstí - Průběžná - Na Hroudě - Nádraží Strašnice - Radošovická - Na Padesátém - Zahradní Město - Sídliště Zahradní Město - Na Groši - Hostivařská - NÁDRAŽÍ HOSTIVAŘ (vnější kolej)

Hendikep:
Když mi dojde šťáva, tak mám problémy jet dál..

Druhy ALTování, které Šimonýdes rád:
divadelní Altování (např. hravá pásma)
ve volném prostoru (např. v parku, na ulici)
psaný ALT (např. texty na webu)
multimediální ALT (např. ZvukoALT)
hrací Alt (např. altherka, kvízy)
nevázaný Alt (např. hospodský)
ještě se v tom nevyznám, začínám…

Co mu Alt bere a zároveň dává:
ALT mi bere a zároveň dává.. 22??

Dvaadvacítka je jako:
nevím, dál...

Vzkaz dvaadvacítce:
Vždycky ti dávám přednost, i když jsem na hlavní.. (A někdy ti vypínám světla, jako protijedoucí 22, ale pššt.. Furd lepčí, jak kdybych ti blikal, mohlo by tě to oslepit a navíc už se to pokutuje!! Tak ale PŠŠT!!)

Vzkaz pro ostatní uživatele:
Vigyázz, nem bírok megállni, vigyázz, nem bírok--.. Süket vagy, az anyád istenit..??!! (Pozn.: Platí i pro FundamentALTisty!!)

Vzkaz rodině pro případ nepovedeného Altu:
Něco bylo špatně.. Zřejmě selhala zkratovačka na 22kV..

Co si slibuji od dvaadvacet.cz:
vážný vztah
jen flirt
přátelství
sex
soutěžím
To, co si ještě slibuji: To, co si ještě slibuji: To co si ještě slibuji: To, co si ještě slibuji:

Altové přání:
Jeftě více ALTů!! (a tím i vyzývám ostatní)

Poslední přání:
Svíčková se šestima nebo kachničku s červeným zelím a šestima, koproffku nebo křenoffku klidně s vejcem a se šestima nebo nějakou odrůdu goulashe se šestima (bez šestim, v případě wursTgouALshe), a tak nějak prostě vůbec dobrý manžáre, k pití bych si dal (pakliže bych nemusel řídit, jinak Kofolu) vychlazenou Pilsner Urquell 12° a/nebo Svijany 13°, případně 15°, jeden fernet (drsoň) a/nebo dobrej Jameson, přitom aby se na mě nezapomnělo, pak odjet na poslední cestu tramvají linky č. 22 až do smyčky U Chárona (vedlejší kolej) a společně s Masovým Kašpárkem vejít do pekla.. Počkej, cože??!! Jak jenom jedno?? Noo, tak to jsem teda na vás pěkně zvědavej, páč to chci všechno DOHROMADY, ALE POSTUPNĚ!!

Kontakt: coachman22(zavinac)gmail.com
Komentáře našich návštěvníků

Počet komentářů k prohlédnutí: 3


Jméno:

Komentář:

Oblíbené číslo:Žibřid, 9.1.2009 20:16
Šimon si právě opět změnil ikonku, kokrétně jednu hezkou za dvaadvácatou... inu co dodávat k poslednímu zamyšlení o Šimonových ikonkách? Ta nová se mi taky líbit. Muset.
aloisprazak, 8.4.2008 0:34
nechlastej furch!
Žibřid, 21.3.2008 14:48
Líbí se mi ikonka!! Ale jako u všech podobných komentářů u profilů je jasné, že když si je někdo jiný, dávno už je profil i ikonka změněná. Takže lze jen doufat, že Šimon bude mít stále ikonky pěnké..